Sosyal Medya Fotogram - Fotoğraf - Video - Prodüksiyon - Tasarım
info@fotogramajans.com
0537 039 59 95
0542 268 05 22
Sosyal Medya
Deneme Proje 7

Sosyal Medya

Fotogram Ajans Nedir?

Fotogram Ajans, uzman bir ekip tarafından yönetilen; marka bilinirliliğinizi artırarak sizi daha çok müşteriye ulaştırmayı hedefleyen, minimum bütçeyle maksimum fayda sağlayan bir sosyal medya yönetimi ajansı ve platformudur. Fotogram Ajans’da Facebook, Instagram, Linkedin ve Twitter hesapları yönetilmekte ve müşterilerinize daha etkin bir şekilde ulaşabilmeniz için reklamlarla da desteklenmektedir. Fotogram Ajans  olarak, profesyonel ekibi ile dijital pazarlamanın önemli alanlarından biri olan sosyal medya pazarlamasını size doğru ve verimli bir şekilde sunar.

Neden Fotogram Ajans?

  • Dijital medya konusunda tecrübeye sahip profesyonel ekipler tarafından uygun fiyata sosyal medya hesaplarını yönetebilirsin.

  • Pratik ve hızlı bir şekilde içeriklerini hazır olarak alabilirsin.

  • Yapılan reklam harcamalarıyla etkili bir şekilde ürün, marka ve kampanyalarını müşterilerine duyurabilirsin.

  • Minimum bütçeyle maksimum fayda sağlayabilirsin.

Neden Sosyal Medya?

Türkiye’de 42 milyon kişinin sosyal medya kullanıcısı olduğunu ve bu kullanıcı sayısı ile dünyada ilk 3 ülke arasında olduğunu biliyor muydunuz? Ve bu rakamın yüzde 80’i internete her gün giriyor. Türkiye nüfusunun yarısı, her an elinin altında bulunan cep telefonlarıyla sosyal medyanın birçok platformunu takip ediyor. Bu gücü yanında hisseden şirketler de tanıtım ve reklamları için sosyal medya hesaplarını, televizyon ve radyodan sonra en etkili mecra olarak kullanıyor.

Teklif İste

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Yollanmıştır

Teklif Formu

DİĞER PROJELER

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin